HOSTED Cloud ile
Zirveye çıkacaksınız!

Maksimum performansı garanti eden altyapımız ile web sitelerinizi
zirveye taşıyoruz! Uygun fiyat ve Türkiye lokasyon seçenekleri
ile yeni nesil hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

SSL Sertifikaları

SSL sertifikalarımız tüm bankalar ile uyumlu olup web sitenizi ve müşteri bilgilerinizi güvenle korumanızı sağlar. Ayrıca SSL sertifikaları ile
seo kalitenizi arttırabilir, Google arama sonuçlarında rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Teslim Süresi Şifreleme Kurulum Mobil Uyum Wildcard Yeşil Bar Onay Türü Fiyat / Ay  
Comodo Positive SSL
Hemen 128/256 Bit Ücretsiz Var Yok Yok Domain 59 TL SATIN AL
Comodo WildCard SSL
Hemen 128/256 Bit Ücretsiz Var Var Yok Domain 59 TL SATIN AL
Comodo Premium SSL
2-21 Gün 128/256 Bit Ücretsiz Var Yok Yok Domain 59 TL SATIN AL
Comodo EV SSL
2-21 Gün 128/256 Bit Ücretsiz Var Yok Var Firma 59 TL SATIN AL

Size yardımcı olmak için buradayız!
Hosting paketlerimizle ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Comodo Positive SSL Sertifikası
Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.

  • SSL Sertifikaları, kişisel blog siteleri, başlangıç, orta ve üst düzey seviyesindeki e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren tüm uygulamalar için uygun çözümlerdir.
  • Tüm bankalarla %100 uyumlu olan SSL Sertifikalarının teslim süresi ortalama olarak 2-3 dakika sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. Belge gerektiren sertifikaların işlemleri, gerekli belgelerinin temin süreçleri ile birlikte 2 ila 21 gün arasında sürebilmektedir.
  • SSL Sertifikalarımız diğer tüm sertifikalar gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır.

Mobil Uyumluluk

Tüm SSL sertifikaları mobil cihazlarla uyumlu değildir. Akıllı telefonların ve tabletlerin büyük bir hızla yaygınlaştığı günümüzde mobil uyumlu sertifikalar çok daha avantajlıdır.

Wildcard Nedir?

Standart SSL sertifikaları sadece birinci seviye alan adları için (alanadi.com) verilir. Wildcard özellikli sertifikalar ise tüm alt alan adları için (alt.alanadi.com) kullanılabilir.

Belge Gerekliliği

Bazı sertifikalar için sadece alan adı yeterliyken EV SSL sertifikaları için kurumsal varlığın belgelerle ispat edilmesi gerekmektedir.

Ücretsiz Kurulum

Sitemizde satışa sunduğumuz SSL sertifikalarının istisnasız olarak hepsi için (belge gerektiren sertifikalar da dahil olmak üzere) ücretsiz kurulum hizmeti vermekteyiz.

TOP