Yüksek Performansa Sahip
Yeni Nesil Bulut Sunucular

13,90 TL'den başlayan fiyatlarla DDR4 bellek ve 3.1 GHz CPU ile
donanıma sahip Türkiye lokasyonlu sunuculara sahip olabilirsiniz.

Cloud Sunucu

Yüzde yüz gerçek cloud sunucu altyapımız ile her bütçeye uygun cloud hosting
paketlerimiz web sitelerinizin dahada hızlı açılmasını sağlamaktadır.

Model İşlemci Bellek Sabit Disk IP Adresi Yedek Storage Fiyat / Ay  
C-100
1 Core x 2 GHz 1 GB DDR4 10 GB Premium SSD 1 Adet IP Adresi Ücretsiz 4,90 $ SATIN AL
C-101
2 Core x 2 GHz 2 GB DDR4 20 GB Premium SSD 1 Adet IP Adresi Ücretsiz 8,90 $ SATIN AL
C-102
2 Core x 2 GHz 4 GB DDR4 40 GB Premium SSD 1 Adet IP Adresi Ücretsiz 12,90 $ SATIN AL
C-103
4 Core x 2 GHz 6 GB DDR4 60 GB Premium SSD 1 Adet IP Adresi Ücretsiz 20,90 $ SATIN AL
C-104
4 Core x 2 GHz 8 GB DDR4 80 GB Premium SSD 2 Adet IP Adresi Ücretsiz 24,90 $ SATIN AL
C-105
6 Core x 2 GHz 12 GB DDR4 100 GB Premium SSD 2 Adet IP Adresi Ücretsiz 34,90 $ SATIN AL
C-106
8 Core x 2 GHz 16 GB DDR4 100 GB Premium SSD 4 Adet IP Adresi Ücretsiz 42,90 $ SATIN AL
C-107
12 Core x 2 GHz 24 GB DDR4 120 GB Premium SSD 4 Adet IP Adresi Ücretsiz 60,90 $ SATIN AL
C-108
16 Core x 2 GHz 32 GB DDR4 120 GB Premium SSD 4 Adet IP Adresi Ücretsiz 76,90 $ SATIN AL
C-109
32 Core x 2 GHz 64 GB DDR4 240 GB Premium SSD 4 Adet IP Adresi Ücretsiz 152,90 $ SATIN AL

Size yardımcı olmak için buradayız!
Hosting paketlerimizle ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Yedekli Yapı

Cloud teknolojisinin en önemli özelliği olan tam yedekli altyapı ile kullanıcılarımıza %99,8 uptime garantisi sunmaktayız.

Gerçek Bulut Sunucular

Vmware vCloud mimarisi ile oluşturulan sunucularımız uygun maliyet ve yüksek performansı birleştirmektedir.

Güçlü İşlemciler

Cloud sunucu altyapımız Intel Xeon E5 işlemci ailesi ile donatılmış yeni nesil DELL sunuculardan oluşmaktadır.

Gelişmiş Firewall

Tüm sunucularımız Firewall koruması altında olup ek bir ücretlendirme olmadan bu hizmetten yararlanılmaktadır.

Proaktif İzleme

Gelişmiş izleme araçlarımız ile sistemlerimizde oluşabilecek sorunları önceden tespit edip, olası problemleri engellemekteyiz.

Otomatik Kurulum Desteği

Sipariş aşamasından sonra güvenli bir kurulum ile bulut sunucunuz çok kısa sürede servise hazır hale gelmektedir.

Gelişmiş İstatistikler

Sunucunuza ait tüm kaynakları yönetim paneliniz üzerinden görüntüleyebilir ve kaynaklarınızı anlık olarak arttırabilirsiniz.

İşletim Sistemi Desteği

Sanal sunucu hizmetlerinde birçok işletim sistemi desteği bulunmaktadır, sipariş esnasında işletim sistemini seçebilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma

Web sitenizi taşımak mı istiyorsunuz? Taşıma işlemleri destek ekibimiz tarafından gerçekleştirip destek sunmaktayız.

Benzersiz Destek

Alanında uzman HOSTED Destek Ekibi'ne olası soru ve sorunlarınızda 7/24 ulaşım sağlayabilir, sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Manage HOSTED'a mobil cihazlardan erişim sağlayarak web tarayıcı üzerinden yapabildiğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kontrol Paneli

Basit ve kullanışlı müşteri yönetim panelimiz ile beklemeden ihtiyacınız olan hizmeti aktif edip mevcut kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz.

Şehir şebekesinden bağımsız, orta gerilim enerji hattından yeraltı kablolar ile datacenter'a iletilen elektrik enerjisi, paylaşımsız ve fiziksel olarak korunan trafo üzerinden UPS'lere ulaşmaktadır. Şebeke enerjisinin kesildiği durumlarda, özel havalandırmalı yeraltı katında bulunan yedekli dizel jenaratörler enerji üretmektedir. Yedekli jenaratör sistemi uzun sürebilecek enerji kesintilerinde 8 saatlik zaman dilimlerinde sırası ile jenaratörleri çalıştırmakta ve olası arıza durumlarının önüne geçmektedir. Jenaratör tarafından üretilen elektrik enerjisi bilgisayar ortamında kontrol edilerek diğer jenaratöre geçiş kararı otomatik olarak verilmektedir.

Şebeke jenaratör geçişleri veya şebeke enerjisinde oluşabilecek herhangi bir dalgalanmaya karşı yedekli UPS sistemi tüm yükü online olarak izlemekte ve filtrelemektedir. Kapasite ihtiyacının 1 fazlası olarak tasarlanan UPS sisteminde, UPS lerin herhangi birinde oluşabilecek bir arıza durumunda yük kesintisiz aktarılmaktadır.

Datacenter ihtiyaçları için özel olarak dizayn edilmiş binanın her noktasında yer alan güvenlik kameraları ile izleme yapılmakta ve bu görüntüler kayıt altına alınmaktadır. Giriş ve karşılama noktasından itibaren tüm giriş ve çıkışlar manyetik güvenlik kartları ile sağlanmakta olup, yetkisiz giriş çıkışlar engellenmekte, noc,datacenter ve ofis bölümlerine girişler kayıt altına alınmaktadır.

Bina geneline yerleştirilmiş duman ve gaz dedektörleri ile bina izlenmektedir. Datacenter alanı dışındaki alanlarda acil durum için yangın söndürücü araçlar yerleştirilmiş olup, binada dedektörler dışında acil durum butonları bulunmaktadır. Datacenter'da oluşabilecek bir yangın durumunda sistem FM-200 gazlı yangın söndürme sistemi ile korunuyor olup, çıkan yangın saniyeler içinde içerideki donanıma hiçbir zarar vermeden söndürülebilmektedir.

Yeraltından datacenter'a ulaşan yedekli fiber hatları özel olarak fiziksel olarak korunmakta ve güvenlik kameraları ile bina içi geçiş noktaları izlenmektedir. Türkiye'de ilk kez kullanılan Juniper marka router-firewall üzerinde sonlanan fiber hatlar yine projelendirilmesi Juniper ile ortaklaşa hazırlanan networke ulaşmaktadır. Layer 3 datacenter network yapısında tüm portlar v-lan olarak ayrılmış durumdadır.

Cat6-UTP HF kablolar ile yapılan network kablolaması ile iç network performansı kusursuz hale getirilmiştir. Tüm fiber ve bakır kablo demetlerinin bağlanmasında kablolara olası zararların engellenmesi için tekstil bağlar kullanılmıştır. Network trafiği, datacenter içinde bulunan sunucular 7/24 teknik personel tarafından izlenmekte, sunucularda oluşan herhangi bir arıza durumunda ilk müdahale müşteri istekleri doğrultusunda teknik ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tüm sunucularımız Türkiye'de DGN Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Sunucularımız yedekli ve yüksek hat kapasitesine sahip olması nedeniyle en hızlı internet erişimlerinden birine sahiptir. Sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin kendi içeriği olmak zorundadır. Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.

Sunmakta olduğumuz hizmetin sorunsuz olması birinci hedefimiz. Bu nedenle dilerseniz farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Bu hizmet için ücretsiz taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet için %100 taşıma garantisi verilememektedir. Detaylar için müşteri hizmetleri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Canlı destek ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirseniz kurumsal servisler satış temsilcimiz size hemen ulaşabilir ve sistem mühendislerimiz ile birlikte size özel çözümü oluşturabiliriz.

Her geçen gün artan spam mail gönderimi sebebiyle Hotmail ve Gmail gibi firmalar sıkı spam politikaları geliştirmekte ve her geçen gün kurallarını sıkılaştırmaktadırlar. Bu sebepten dolayı kullanıcı başı saatlik toplam 100, alan adı başı 500 olmak üzere bir gönderim limiti söz konusudur.

Toplu mail gönderimi yapmak istiyorsanız bu iş için hizmet veren profesyonel servisleri kullanmalısınız. Bulut e-posta hizmetimiz üzerinden toplu gönderimlere izin vermemekteyiz.

Bulut altyapımızı periyodik olarak yedeklemekteyiz. Olası donanım arızalarına karşı bu yedeklerimiz devrede olacaktır ancak sizin için hassas olan e-postalarınızı belli aralıklarla bilgisayarınıza yedeklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu konuda yardımcı olmamızı isterseniz satış destek ekibimiz gerekli bilgiyi size iletecektir.

TOP